הינך נמצא כאן

הדחה שישית: את מי אתם משאירים בבית האח הגדול

לשוניות ראשיות

הצבעה מהנה ;)

אסיף
45% (1099 הצבעות)
ליאור
38% (915 הצבעות)
שירלי
18% (443 הצבעות)
Total votes: 2438

תגובות

תקווה , היא בחורה חכמה ביותר ובתחילה הייתי בטוח שהיא לוקחת את הזכיה בתכנית בלי בעיה . אבל ליאור שהוא, לא בחור טיפש וחושב איסטרטגית , על הישרדותו בבית האח ( למרות שהאשים בכך את רונן ) החליט לוותר על הרומן שלו עם ירדן ולהתחבר למלכה - תקווה . הוא הבין שליהיות צמוד למלכה יעניק לו את הסיכוי , להגיע עד לחמישיית הגמר . בעקבות הדברים הללו האינטראקציה של הזוג המוזר , הפכה להזויה . הרביצה של תקווה במיטה במשך רוב שעות היום , פרט לגיחות שלה לחצר לצורך עישון והעליה אליה לכס המיטה , של חגית ועוד כמה מעריצים , גרמה לי לחוש שתקווה מאבדת את האיכויות שלה והופכת אט אט למשעממת של הבית . ליאור הפך לפרנואיד וכל הזמן בוחן , מי רוקם עלילות נגדו . מידיי פעם הוא עולה למיטת המלכות של תקווה מלטף את ידה , מקבל ממנה חיבוק עידוד ויוצא מחדר השינה למרחב הבית בשיטוט אחרי הקושרים נגדו . טרם יצא לנו הצופים לראות בבית האח , רומן כל כך הזוי , כמו שהתפתח בין תקווה לליאור .
חבל שכך קרה , כי תקווה בתחילת העונה , הייתה דמות מעניינת ולדעתי ליאור מבלבל לה את החושים וגורם לה לדאוך בכל יום שעובר .

ליאור בן אדם מלא תככים ואינטריגות הוא אלים תוקף צועק לא סובלים אותו והוא משחק בעולם וחושה שהצופים קונים את זה היחסים בינו לבים תקווה ממש לא אמיתיים והזויים וכל מה שהוא עושה הוא מסתכל החצי עין על ירדן פשוט ליאור מגעיל אותי

מתנצלים בפני ירדן על שהיינו סטיגמטיים עתה משצפינו אנו מלאי הערכה עמוקה על האותנטיות האצילות הצניעות שמחת החיים והחוכמה הרבה

מההתחלה הבן אדם הבהיר לה שהוא לא רוצה אותה, היא לא הפסיקה לרדוף אחריו עד שנתן לה יחס כמו איזה מסכנה.. כואב הלב לראות בחורה שנראית סבבה באופן יחסי ויכולה למצוא מישהו אחר מסמרטטת את עצמה בשביל גבר. ולמרות הכל הוא היה ישר איתה לאורך כל הדרך!! אז עכשיו כשהוא מפתח קשר עם מישהי שהוא אוהב ורוצה איתה משהו מעבר היא מנסה להוציא אותו רע, אבל אין לה דרך לעשות את זה! הוא היה אמיתי איתה לאורך כל הדרך והדרמות שלה לא יעבדו, לא על הגב שלו ובטח שלא על הגב של תקוה שיכלה להתייחס אליה מגעיל אחרי שחברים שלה הודחו ולהיפך.. רק קירבה אותה וניסתה שיהיה לה טוב. ירדן לא מעריכה שום דבר.

ליאור נתן לירדן לזרום , אבל סייג את זה באמירה , שהוא לא מוכן לזוגיות בבית . בלילות כשהיה לו חם באזור החלציים , היה מתגנב למיטתה של ירדן ומכיוון שהבית מוקף במצלמות , הם תיעדו זאת בברור . תקווה עוררה אצלו עיניין שולי בלבד .
רק בשבועיים האחרונים כאשר מעמדה של תקווה בבית התחזק , התחזקה האמביציה של ליאור להשיג את המלכה לעצמו .
כך נראים הדברים מזווית הראיה שלי בכל אופן

לראייתי, ליאור תמיד היה ישר עם ירדן וגם אם הוא עבר למיטה שלה בלילות או קרא לה לישון איתו, היא לא כבשה ולא חלק מעדר והיא תמיד יכלה לבחור לסרב לו בתוקף, אבל לא. זה היה לה נחמד ונעים ולכן זרמה! אז אין מה להאשים את ליאור. ולייחס את הזוגיות/קשר עם תקוה בזה שהמעמד שלה חזק מחוץ לבית זו בדיחה, מהרגע הראשון כשהיא עדיין לא הייתה מחוברת לאף אחד ליאור ותקוה היו החיבור הראשון והמשמעותי ביותר, עוד לפני שהוא בכלל יכל לדעת מה יהיה בהמשך העונה. אפילו במשימה של ההיריון זכור לי שכולם התעסקו בלמה הוא תמיד איתה והאם הוא הבן זוג שלה והם במשימה סודית - זה החיבור הכי טהור בבית נטול אינטרסים לחלוטין!

שנינו רואים שונה את התמונה , יתכן בהחלט שאת צודקת , אבל נוכל לדעת זאת לאמיתו של דבר רק במבחן הזמן . יתכן שהתצריף של העובדות שבניתי , הוא שגוי . האמיני לי שאשמח לדעת שאת צןדקת ואני הוא זה ששוגה .בכל אופן מנקודת מבט של חיזור בין גבר לאשה , חסרה לי מאד המוטיביציה של גבר שמבוססת על תשוקה . ככל שבחנתי זאת , התשוקה לא קיימת בין השניים . אני יכול לצטט את דבריו של ליאור בחדר האח הגדול שטען שיחסו לתקווה , לא מבוסס על תשוקה .

המיליון לתקווהההה

רק תקווה למיליון

רק את תקווה וליאור החמודיםםםםםםם

מזל טוב לירדן הזכה והיפה בהצלחה בהמשך פשוט קסם של ילדה

מכיוון שרוב דיירי הבית , לא מפחדים להדיח את ניר בהדחה פומבית , זה יביא את רוב הדיירים האמיצים בבית להעמיד אותו להדחה וחבל

אם ניר יודח התוכנית מבחינתי תגמר!

השבוע ביקרתי בירוחם, מקום נפלא עם אנשים מסבירי פנים

לאחר כשבוע שהודיעו לצופים על הדחת אחד המועמדים על ידי הדיירים .התברר שאין הדחה . היכן האמינות לגבי הצופים שמצפים לראות בתכנית מה שמבטיחים. מעכשיו ואילך אין הרבה מתח בתכנית אם מפירים הבטחה לצופים.

הוספת תגובה חדשה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.