הינך נמצא כאן

הזוכה הגדול שלכם של העונה הוא/היא?

לשוניות ראשיות

הצבעה מהנה
ניר
26% (2100 הצבעות)
אסיף
23% (1851 הצבעות)
תקווה
20% (1590 הצבעות)
ירדן
14% (1145 הצבעות)
גדי
6% (527 הצבעות)
אדם
3% (210 הצבעות)
ליאור
3% (247 הצבעות)
נועם
2% (192 הצבעות)
יוסי
1% (93 הצבעות)
פול
1% (81 הצבעות)
חגית
1% (73 הצבעות)
כפיר
1% (49 הצבעות)
שירלי
0% (27 הצבעות)
אודליה
0% (37 הצבעות)
Total votes: 8119

תגובות

אסיף הפחדן , ברח ממשימת התיאטרון , כי הוא הבין שיצלבו אותו כאשר יחשפו את הדברים שהוא אומר מאחורי גבם של הדיירים . הכי צרם לי שהוא אמר לאח הגדול בחדר שתקווה , היתה קרובה אליו וליאור השתלט עליה , כי הוא נוכח שהיא חזקה בבית .כמו כל ימני מזויף , הוא מוג לב וגם הוא מוכן להקריב כל שמאלני שנלחם להגן בגופו עלינו וימלט עמוק למקלט , ברגע האמת .

זו הייתה משימה דוחה שנועדה להקטין את האנשים שהם ״בובות״, לאסיף לא היה בכלל מה לפחד? זו משימה שמכורה מראש לניר, תקווה וליאור בחייאת! מי שמרכלים ומלרלרים בלי סוף אלה תקווה וה״חבר״ שלה ליאור. אנשים פשוט לא מודעים לעצמם, תומכים בהם בעיוור בלי לראות את הרוע שנוטף מהם. תפתחו את העיניהם!

המשימה אולי דוחה , אבל היא היתה אמורה להסיר את המסכות של הצבועים בבית ואסיף הוא המצטיין בכך .הוא אלוף התחפושות בבית . הוא הבין שיש לו הרבה מה להסתיר (יותר מכולם) ולכן ברח מהמשימה . כרגיל כמו כל ימני מזויף , הוא מדבר בשפה גבוהה , אבל ברגע האמת יוצא , קטן קטן .
מי שטוב , הוא טוב בכל מקום ומי שלא כזה , במוקדם או במאוחר התחפושת שלו נחשפת ומתגלה האמת .

רוצה לשמוע דוגמאות! קוראים לו שקרן ורכלן ובתכלס אלה רק סיסמאות! תנו דוגמאות! מתי הוא אי פעם יצא צבוע עם אנשים? מה עם ליאור ותקווה שלא מפסיקים לרכל (פשוט לפתוח ערוץ לייב) ולהעמיד פנים שהם חברים שלו? מה עם ירדן שמדברת עליהם מאחורי הגב? דיייי כולם שם קן צרעות ויש שם רק יחידים שנשארו עם הערכים שלהם והם: אסיף, אדם, גדי, יוסי והבנות החדשות שהגיעו. כל השאר יכולים לארוז ולהסתכל במראה ולהתבייש בהתנהגות שלהם.

אסיף נכנס לחדר האח ואמר על ליאור שהוא האדם שהכי מסכן אותו בבית , בזמן שהוא אמר לליאור בפנים שהוא החבר הכי טוב שלו . לפני כמה ימים אסיף נכנס שוב לחדר האח הגדול ואמר לו שתקווה היתה צמודה אליו , אבל ליאור אימץ אותה לעצמו , כדי להיטיב את הסיכוי שלו להגיע לגמר . אבל כאשר אסיף משוחח איתם , הוא משמיע להם מנגינות של נאמנות וחברות .
אסיף הוא פחדן וכל פעם שציתתו אותו במשימת הבובות , הוא ברח מהמשימה , כדי שלא ילבינו את פניו ברבים .

כל הדמות שאסיף בנה לעצמו בתכנית , הנה דמות מזויפת .
הוא מעמיד פנים שהוא אינטלקטואל וסופר שכותב ספרות יפה בעוד שבפועל הוא לא יודע בכלל מי הסופרים הקלאסיים שניתן ללמוד מהם על כתיבה ברמה כג׳ טולסטוי , אלבר קאמי , ניטשה ,וכד׳ . הוא אפילו לא ידע מה זה מאורעות תרפ״ט .פשוט אני נדהם איך הצופים מתלהבים מאדם כזה .
משה שמיר ז״ל היה סופר ואינטלקטואל ימני . יכולת להתרשם מכמות הידע והעושר האינטלקטואלי שלו בכל שיחה ובכל ראיון שהוא העניק . אפילו מנחם בן שהשתתף באח הגדול , הוא ימני בדעותיו ואיזה ידע ועושר אינטלקטואלי יש לו . איפה אסיף ועומד מול האנשים הללו . לכן בעיניי אסיף הוא תחפושת של כלום , כי אין בו כלום . רק פתאים , יכולים לחבב דמות כזו וכמובן שאתה אחד מהם .

נתחיל מזה שליאור חיפש אותו במשימה הזו כמו שרונן חיפש את אדם, הוא לא אמר שהוא מסכן אותו אלא שפחות מגיע לקבל את המיליון לעומת אחרים, וזה נכון. יש כאלה שהכסף יוכל לעזור להם ויש כאלה שרק רוצים את התואר ״מקום ראשון״ כמו ליאור שלא יהיה אכפת להם להעמיד פנים של דמויות עבר (שי חי) ולצעוק בשביל המצלמות. האם ידעת שתקווה פנה לאחת הקבוצות הגדולות בפייסבוק כדי שיתמכו בה? ובנוגע להיותו של אסיף סופר, מי קבע מהו סופר טוב פחות טוב, מה עם טולקין שפתח עולם חדש לז׳אנר הספרותי? מה עם גיי. קיי. רולינג שהספרים שלה נמכרים כמעט כמו התנ״ך והצליחה לחבר בין אלפי אנשים ברחבי העולם? הכי קל זה לזרוק שמות של סופרים מהעבר ולהתפלצן. לספרות כמו למוסיקה וכמו לקולנוע אין חוקים והעולמות האלה דינאמים ומשתנים. הג׳וקר, דמות מהקומיקסים, זכתה באוסקר.
ולהבדיל ממך, אסיף הוציא ספרים ומנסה להצליח בעולם הספרות, ומה אתה עושה? מתפלצף על סופרי עבר וכותב דברים שליליים באינטרנט... עצוב.

האם היית מוכן שחברך הטוב ביותר יאמר עליך את את הדברים שאסיף אמר על ליאור בחדר האח ?
אני בספק רב .האם גם אתה היית יוצא לויכוח על נושא שאין לך שום פרטים עליו , כמו אסיף ? אני בספק . אם אתה אדם שמכבד את עצמך ואת ידיעותיך , לא היית עושה זאת לבטח לא מול מצלמות הטלוויזיה , שרב עם ישראל צופה בך .
אסיף נהג כך , הפגין גם בורות וגם טפשות .
לגבי דוגמאות הסופרים שציינת , אלו הם סופרי צ׳יסבאטים שאכן הצליחו בגדול . אבל אין ללמוד מהם שום דבר ספרותי
ולבטח , לא אינטלקטואלי .
אסיף נוהג להשתמש במילים גבוהות וזה יפה , אבל המון פעמים , יש לו שגיאות שפה בסיסיות וצורמות לאוזן . לאור כל זאת
אסיף הוא מתחפש לאינטלקטואל , אבל הוא לא .
לגבי , תקווה וליאור , אין לי יותר מדי מה להוסיף . גם אני כמוך , ראיתי דברים שלא מוצאים חן בעיני ואם היית עוקב אחרי מה שכתבתי על כך , היית נוכח ׳בעיניין זה שאין מחלוקת בינינו .
ניר הוא האינטלקטואל האמיתי בבית והוא גם החכם של הבית . הוא בעל מוסר ואידיאליסט מאין כמוהו . אף פעם לא השתתף אדם ברמה של ניר באח הגדול ואנחנו מברכים על כל יום שהוא שורד בבית , כדי להנות מאצילותו , מתרבות הדיבור שלו ומהסבלנות שהוא מביא לתכנית .

בעוד אלו מוכנים להקריב את עצמם.בכל שדרות הפיקוד בצהל בחוד החנית בכל תחום השמאל נמצא.בלעדינו הימין לא יגיע להישגים
כי אנו מובילים

לא מספיק שיש נגדנו מלא אנטי מכל העולם אז להוסיף עוד? איזה שטויות אנשים מדברים!

אין על תקווה הכי אמיתית בבית.השאר הביתה.

כל היום שוכבת במיטה ולא תורמת לבית, עוקצת אנשים, צוחקת על אנשים, נגררת אחרי העגלה כדי לנבוח על אנשים במסווה של ״צודקת״

אין על תקווה הכי אמיתית בבית.השאר הביתה.

אין כמוה בעונה הזאת. מ ל כ ה

אין על ניר שכף לראות באח הגדול את חוכמת החיים של ניר המלך

ניר ליאור, תקווה אחד מכם לוקח מיליון העונה.

שיצעקו עוד קצת חזק כמו אנשים אלימים אז יתכן שיזכו

ניר ליאור, תקווה אחד מכם לוקח מיליון העונה.

מי שמצביע לאסיף זה הבוטים של ביבי

תקווה לא תורמת בכלום לבית, היא רק עוקצת אנשים, שוכבת במיטה כל היום, מרכלת מלא, צועקת ומתפרצת כמו בן אדם אלים, ואז מצטדקת על חשבון אחרים לפי החוקים שהמציאה לעצמה . איכס גועל נפש. אבל מאחל אותה לליאור בהחלט כי גם הוא רק יודע להתפרץ ולצעוק כמו בן אדם אלים אז בהחלט תקווה זה מה שמגיע לו.

יושנת במיטה ושמה את עצמה כשופטת. השופטת הצועקת כי אף אחד לא מעוניין להתעמת איתה בגלל שהיא צורחת ואף אחד לא רוצה להתמודד עם צעקות כמו של בן אדם אלים

כמה רוע בתקווה
הלוואי ויצעקו לה בחוץ את מי שהיא באמת
בראש.. סכסכנית
שתתחיל להפנים

מאחל אותה לליאור בכיף זה הרמה שמגיע לו

מישהו חי בסרט שניר ינצח ביושר

מרותקים למסך פשוט לצפות בך שוב ושוב

כמה חבל שניר חבר לתקוה וליאור לא השכיל שהצטרף לציר הרשע

האחת שמגיע לה זאת תקווה

הזוכה זאת רק תקווה כי הכי מגיע לה

ירדן ניסתה לסכסך בינה לבין ליאור אבל לא הצליח לה. שתתבייש לה עם הדמעות תנין שלא עובדות על אף אחד

הוספת תגובה חדשה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.